Su Arıtma Cihazı Tavsiye

'Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları' forumunda Eda Sungur tarafından Tem 24, 2019 tarihinde açılan konu

 1. Eda Sungur

  Eda Sungur New Member

  Arkadaşlar Su Arıtma Cihazı Almayı Düşünüyorum bu aralar, Ürünler hakkında herhangi bir bilgim yok tavsiye verir misiniz?, Fiyatı çok uçuk olmayacak, ve İyi Sağlıklı Su Üretebilecek güvenilir bir ürün tavsiye eder misiniz? Tavsiyelerinizi Bekliyorum.
   
 2. suforum

  suforum Administrator Site Yetkilisi

  Eda Hanım, Su Arıtma Cihazını Eviniz için mi? iş yeriniz için mi düşünüyosunuz. Hangi şehirdesiniz. ve günlük, kullanım miktarı ortalama nedir. Bir kaç Ürün ve Marka önerebilirim dilerseniz.
   
 3. Anıls

  Anıls New Member

  Ben Size Bms Su Arıtma Cihazlarını önerebiilirim. Biz kullanıyoruz, yaklaşık 1 yıldır, kullanıyoruz memnunuz.
   
 4. Cemreh

  Cemreh New Member

  Merhaba ben size, Aosimith önerebilirim, fiyatı su arıtma cihazlarına göre biraz yüksek ama. Sağlıklı ve leziz su arıtıyor.
   
 5. EbrarDny

  EbrarDny New Member

  Su Arıtma Cihazı alacağın zaman dikkat etmen gereken bir kaç konu, filtre, Servis, gibi konulara dikkat etmelisin. iyi araştırma yap, forumlarda kol gezen satıcılara da dikkat et. :)
   
 6. Esra

  Esra New Member

  Selam Eda Hanım, Biz bebişimiz doğduğunda, Çok Araştırmıştık, NSF onayı diye bir onay var, Filtrelerde o onayın olmasına dikkat edin, LG Firmasının Kendi Markası altında ürettiği bir su arıtma cihazı yok, LG su arıtma diye ürün satmaya çalışanlara, dikkat edin LG Su Arıtma Cihazı yok. En son Spring Water'a karar verdik. Bence incelerken göz önünde bulundurun.
   
 7. Hasan Ocak

  Hasan Ocak New Member

  Biz İhlas kullanıyoruz son 10 yıl oldu heralde, Fakat başka yerde su arıtma cihazlarından içtiğim su daha güzel gelmeye başladı. bizde değiştiricez heralde artık, İyi bile dayandı. diye düşünüyorum.
   
 8. İbrahim

  İbrahim New Member

  Bencede Spring Water Kullanmalısın, Lg Membran filtreli 11 aşamalı Bir ürünleri var çok güzel fiyatı da uygun ben nakit 1350 ye aldım, Çok memnunum
   
 9. Mesut Eren

  Mesut Eren New Member

  Bence Hepsi Aynı Hangisini Alırsanız alın farketmiyor. Bunların arasında ne fark varki hepsi su arıtıyor zaten.
   
 10. Eda Sungur

  Eda Sungur New Member

  Nasıl Hepsi Aynı, Bir ton özelliği var bu cihazların herbirinin ürettiği su farklı, damacana firmaları gibi düşünün, hepsi damacana su ama saflığı tadı fiyatı farklı. bilmem anlatabildim mi?
   
 11. suforum

  suforum Administrator Site Yetkilisi

  Öncelikle Her kullanıcı kendi kullandığı ürünü övüyor ya da kötülüyor, fakat bu şekilde Arkadaşımıza Yardımcı olamazsınız arkadaşlar, Bir ürünün arıza çıkarması o markanın kötü olduğunu ya da çıkarmaması iyi olduğunu göstermez.
  Burada Farklı Kriterlerden Söz Etmek Gerekiyor bence.
   

Bu Sayfayı Paylaş