Su Arıtma Cihazı Tavsiye

'Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları' forumunda Eda Sungur tarafından Tem 24, 2019 tarihinde açılan konu

1. Eda Sungur

Eda Sungur New Member

Arkadaşlar Su Arıtma Cihazı Almayı Düşünüyorum bu aralar, Ürünler hakkında herhangi bir bilgim yok tavsiye verir misiniz?, Fiyatı çok uçuk olmayacak, ve İyi Sağlıklı Su Üretebilecek güvenilir bir ürün tavsiye eder misiniz? Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

2. suforum

suforum Administrator Site Yetkilisi

Eda Hanım, Su Arıtma Cihazını Eviniz için mi? iş yeriniz için mi düşünüyosunuz. Hangi şehirdesiniz. ve günlük, kullanım miktarı ortalama nedir. Bir kaç Ürün ve Marka önerebilirim dilerseniz.

3. Anıls

Anıls New Member

Ben Size Bms Su Arıtma Cihazlarını önerebiilirim. Biz kullanıyoruz, yaklaşık 1 yıldır, kullanıyoruz memnunuz.

4. Cemreh

Cemreh New Member

Merhaba ben size, Aosimith önerebilirim, fiyatı su arıtma cihazlarına göre biraz yüksek ama. Sağlıklı ve leziz su arıtıyor.

5. EbrarDny

EbrarDny New Member

Su Arıtma Cihazı alacağın zaman dikkat etmen gereken bir kaç konu, filtre, Servis, gibi konulara dikkat etmelisin. iyi araştırma yap, forumlarda kol gezen satıcılara da dikkat et. :)

6. Esra

Esra New Member

Selam Eda Hanım, Biz bebişimiz doğduğunda, Çok Araştırmıştık, NSF onayı diye bir onay var, Filtrelerde o onayın olmasına dikkat edin, LG Firmasının Kendi Markası altında ürettiği bir su arıtma cihazı yok, LG su arıtma diye ürün satmaya çalışanlara, dikkat edin LG Su Arıtma Cihazı yok. En son Spring Water'a karar verdik. Bence incelerken göz önünde bulundurun.

7. Hasan Ocak

Hasan Ocak New Member

Biz İhlas kullanıyoruz son 10 yıl oldu heralde, Fakat başka yerde su arıtma cihazlarından içtiğim su daha güzel gelmeye başladı. bizde değiştiricez heralde artık, İyi bile dayandı. diye düşünüyorum.

8. İbrahim

İbrahim New Member

Bencede Spring Water Kullanmalısın, Lg Membran filtreli 11 aşamalı Bir ürünleri var çok güzel fiyatı da uygun ben nakit 1350 ye aldım, Çok memnunum

9. Mesut Eren

Mesut Eren New Member

Bence Hepsi Aynı Hangisini Alırsanız alın farketmiyor. Bunların arasında ne fark varki hepsi su arıtıyor zaten.

10. Eda Sungur

Eda Sungur New Member

Nasıl Hepsi Aynı, Bir ton özelliği var bu cihazların herbirinin ürettiği su farklı, damacana firmaları gibi düşünün, hepsi damacana su ama saflığı tadı fiyatı farklı. bilmem anlatabildim mi?

11. suforum

suforum Administrator Site Yetkilisi

Öncelikle Her kullanıcı kendi kullandığı ürünü övüyor ya da kötülüyor, fakat bu şekilde Arkadaşımıza Yardımcı olamazsınız arkadaşlar, Bir ürünün arıza çıkarması o markanın kötü olduğunu ya da çıkarmaması iyi olduğunu göstermez.
    Burada Farklı Kriterlerden Söz Etmek Gerekiyor bence.

Bu Sayfayı Paylaş