Açık Kasa Su Arıtma Cihazı mı Almalıyım Kapalı Kasa Mı?

'Açık Kasa Su Arıtma Cihazları' forumunda İbrahim tarafından May 15, 2019 tarihinde açılan konu

1. İbrahim

İbrahim New Member

Selam Arkadaşlar.
    Su Arıtma Cihazları hakkında pek bir bilgim yok, Su Arıtma Cihazı almak istiyorum. Açık kasa fiyatları kapalı kasalara göre daha ucuz, Doğal olarak ikisi de, aynı işi yapmıyor mu? aralarındaki tek fark, kasa olayımı yoksa benim bilmediğim başka önemli farkta varmı. eğer öyleyse sadece kasa için ekstra 1000 tl ödemek çok saçma.

2. Musti

Musti New Member

Benim Bildiğim kadarıyla başka farklarda var, bizde satın aldığımız zamanlarda bayaa bir analtömıştı arkadaşlar, bizde araştırmıştık ama filtre farkı olduğunu kesin söyleyebilirim.

3. xensuforum

xensuforum Administrator Site Yetkilisi

Merhabalar;

Öncelikle, Açık Kasa Su arıtma cihazları ile kapalı kasa su arıtma cihazları arasında büyük farklar mevcut, Bunun ilki Su Arıtma Filtreleri. Açık kasa su arıtma cihazları eski tip açık karbon filtre kullanırken, kapalı kasa su arıtma cihazları İn-line Filtre kullanmaktadır. Çoğaltılabilir, ve kapalı sistem olan bu filtrele su arıtma cihazlarının üretmiş olduğu suların kalitesi PH 8,5 seviyesine kadar çıkmaktadır. Suyun tadını ise ekstra eklenen mineral alkali benzeri filtrelerde dahada güzel su elde edebilirsiniz.

İkinci Ayıran Nokta ise sağlık açısından, Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları NSF onaylı Yani Dünya Sağlık Kurumu Tarafından onaylanan filtreleri kullanmaktadır. Kapalı kasa Su Arıtma Cihazları içinde Yine Ucuz ve Sağlıksız filtre piyasada bulunsada NSF onayına dikkat ederek, sağlıklı bir su elde edebilirsiniz.
    bunun dışında dış özellik olarak, Kapalı Kasa cihazlar daha estetiktir. daha küçüktür. fakat işlevi bir o kadar fazladır. Bana Sorarsanız kesinlikle Kapalı Kasa su arıtma cihazı satın almanız.

4. İbrahim

İbrahim New Member

Teşekkür ederim, İnternet Üzerinde Hem Bu kadar kısa hem de bu kadar öz anlatan bir yazı video vs bulunmadığından dolayı tekrar teşekkür ederim.

5. xensuforum

xensuforum Administrator Site Yetkilisi

Önemli Değil Rica Ederim.

Bu Sayfayı Paylaş