İzmir Su Arıtma Servisi

'Evsel Su Arıtma Cihazları' forumunda xensuforum tarafından Tem 24, 2019 tarihinde açılan konu

 1. suforum

  suforum Administrator Site Yetkilisi

  Su Arıtma Cihazları günümüzde herkesin evinde bulunan, Su Arıtma Cihazlarının Diğer beyaz eşyalardan, en büyük farklarından biri, 6 ayda, 10 ayda ya da 12 ayda bir değiştirmek zorunda olduğunuz filtreleri ve diğer beyaz eşyalardan diğer en büyük farklarından biri, Direk olarak sağlığımıza etki eden bir ürün olması. Hal böyleyken, Su arıtma Servislerine bu konuda büyük iş düşerken bir çok merdiven altı su arıtma servisleri bu durumu maalesef daha fazla kar elde edebilmek için, Çin malı ya da sağlıksız, su arıtma filtrelerini kullanarak insanların sağlıklarıyla oynamaya devam ediyorlar. Su Arıtma cihazının filtrelerini değiştirmek isteyen bir çok kişi gibi, Sizinde bir kaç konu hakkında bilgilenmeniz gerekiyor.

  Filtrelerde özellikle, Dikkat edilmesi gereken asıl konu Filtrelerin NSF onaylı olup olmadığını, kontrol etmeleri, ve USA devleti tarafından üretilmiş olmalarına dikkat edilmesidir. Ön üç filtrenin ve mineral filtrenin üretici markaları değişebilir. Fakat Ana Filtrenin üreticisi önemlidir. Ana Filtreden Kastım Membran Filtre Yani Reverse Osmosis System ile çalışan su arıtma cihazlarının kalbi olan Membran Filtredir. Membran Filtreyi Dünya üzerinde üreten bir kaç firma mevcut sadece, Bunlardan En Sağlıklı ve önemli olanlarını sizlere sıralamak istiyoruz.

  • LG Chem Membran Filtre
  • Vontron Membran Filtre
  • Filmtec Membran Filtre
  Bu Saydığım 3 filtrenin dışında, Ülkemizde kullanalabilecek pek fazla Ana Filtre mevcut değil.

  İzmir Su Arıtma Servisi Spring Water olarak, Tüm Su Arıtma Cihazlarınızın Orjinal NSF onaylı Sağlıklı Filtrelerini Garantili olarak değiştirmektedir.

  İzmir Su Arıtma Servisi : 0505 259 72 62
   

Bu Sayfayı Paylaş