Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım?
#1
Merhaba, su arıtma ile ilgili bir forumun açılması beni çok mutlu etti. Çünkü satıcıların hakim olduğu bir piyasada doğru bilgiye ulaşmak zor oluyor. Ben su arıtma cihazı almak istiyorum ama kafam çok karıştı, bana tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim. Hangi su arıtma cihazını almalıyım? Kaç aşama olmalı? Kapalı/açık yada motorlu/motorsuz ne fark ediyor? Bakım maliyetleri nelerdir? vs. gibi genel bir bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
Ara
Cevapla
#2
Ben spring su arıtmadan satın aldım su arıtma cihazımı sizede tavsiye ediyorum.
Ara
Cevapla
#3
Geçenlerde kapımı çalıp LG Su arıtmadan geliyoruz diye tanıtım yaptılar araştırdım ki gerçekle bir alakası yokmuş Ece’nin sadece filitresi varmış burada okuduğum yorumlara istinaden Spring water markasıyla iletişime geçtim LG filtreli su Arıtma cihazını satın aldım çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum ürün 12 litre tanklı altı filtreli dokuz aşamalı üstelikte kredi kartına taksit seçeneği de var.
Ara
Cevapla
#4
Su arıtma cihazı satın alırken Ben de ilk olarak organik su arıtma cihazı aradım sonrasında düşündüm taşındım ya plastikten metalden yapılan bir şeyi nasıl organik olur bu konuyla ilgili Spring water su arıtma en doğru cevabı bana vermeyi başardı kullandıkları filtreler hindistancevizi bazlı mineral filitreleri ise doğada bulunan kayaçlardan yapılıyor ürünün yaklaşık iki yıldır kullanıyorum oldukça memnunum herkese spring water su arıtma cihazı tavsiye ediyorum firma ne yaptığını biliyor ne sattığını da biliyor pazarlamacı mantığıyla değil Müşterinin istek dilek temenni ve beklentilerini dikkate alarak ürün satıyorlar . Sattıkları ürünler dünyaca ünlü sertifikalara sahip. Aynı özelliklerde cihazı bazı firmalar 2500 TL’ye satıyor yarı fiyatına kaliteli ürün almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
Ara
Cevapla
#5
Anlamıyorum insanlar nasıl bu kadar kolay yalan söyleyebiliyorlar reklamlarında 8.50 pH su verdiğini söyleyen su arıtma firmasının analiz raporunda suyu 7.71 çıkıyor bu nasıl iştir anlamadım bir insan daha satış yaparken kendi ile bu şekilde çelişiyor. İnsanların milli ve dini duyguların istismar ederek su arıtma cihazı satmaya çalışıyorlar Holding binası gibi binaları internet sitelerinde gösterip dükkanı olmadan vergi levhası bile olmadan satış yapıyorlar. Su arıtma cihazı almak için illa 2500 TL vermemiz lazım 1000 TL’ye bu işi halledebileceğimiz düzgün bir film arıyorum Doğru söyleyen bir satıcı varsa güvendiğiniz lütfen bana bilgi verebilir misiniz.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi